خانه » اخبار روز » دانلود نقشه کامل خیابانهای تهران و مترو تهران

دانلود نقشه کامل خیابانهای تهران و مترو تهران

دانلود نقشه کامل خیابانهای تهران و مترو تهران


کاملترین نقشه تهران به همراه جستجوی پیشرفته معابر و اماکن و نمایش یکطرفه یا دو طرفه بودن خیابان ها

نقشه خیابان ها و معابر شهر تهران 
امروز برای شما نقشه تهران با فرمت JPG برای کامپیوتر و موبایل را آماده دانلود کرده ایم.  شما اگر اهل شهر تهران باشید حتما برایتان پیش آمده که بخواهید از یک نقطه به نقطه دیگر تهران بروید و نمی دانید از کدام مسیر باید بروید یا اصلا آن منطقه در کجا قرار دارد و یا اینکه می خواهید نزدیک ترین راه بین دو نقطه را پیدا کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید. در چنین مواقعی نیاز به نقشه تهران یک نشقه کامل و دقیق که تمامی مناطق شهر تهران را در خود داشته باشد، احساس می شود.
نقشه تهران یک عکس با فرمت jpg می باشد با کیفیت بسیار و رزولوشن بالا می باشد.
از نقشه تهران می توانید در کامپیوتر و موبایل خود به راحتی استفاده نمایید. این نقشه بر اساس آخرین تغییرات سال ۹۷ ساخته شده است که در آن اطلاعات زیادی از جمله محدوده های طرح ترافیک ، محدوده های زوج و فرد ، کلیه ایستگاه ها و مسیرهای مترو ، هتل ها ، سفارتخانه ها ، موزه ، آژانس های بین المللی ، پمپ بنزین و پمپ گازها ، و . . وجود دارد.

برای بزرگتر شدن تصویر روی آن کلیک نمایید .

نقشه تهران ۹۷ – ۱۳۹۷

******************

و اما نقشه مترو تهران 


متروی تهران به مجموعهٔ قطارهای شهری تهران و همچنین «شرکت راه آهن شهری تهران و حومه» گفته می‌شود. تا خرداد ماه سال ۱۳۹۷ (می ۲۰۱۷) این قطارها در شش خط اصلی در حال تردد هستند که پنج خط آن (۱-۲-۳-۴-۷) درون شهری و یک خط دیگر (۵) نیز بین‌شهری (میان کرج و تهران) هستند.
تا پایان خرداد ماه سال ۱۳۹۷ مسافت خطوط متروی بهره‌برداری شده برابر ۱۸۹ کیلومتر و تعداد ایستگاه های بهره برداری شده ۱۱۵ می باشد و تعداد واگن‌های فعال در مترو تهران بیش از ۱۰۰۰ واگن می‌باشد که روزانه میانگین بیش از ۳ میلیون مسافر را جابجا می‌کنند. حتی مترو تهران به رکورد جابجایی ۴ میلیون مسافر درروز هم دست یافته است.

برای مشاهده تصویر در حالت بزرگتر روی آن کلیک کنید

***********************

دانلود نقشه کامل خیابانهای تهران و مترو تهران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme